Pro život ve velkém stylu stačí malometrážní byt. Video jako důkaz!

Nastartovat svůj život v Praze? Ano, jde to. Žádné jiné město nenabízí tolik možností. Praha 5 Malvazinky se snadno stane základnou, kde je vše na dosah.

Hodně muziky za málo peněz

Bydlení pro mladé může být stylové. Ani s omezenými finančními prostředky není nutné slevovat ze svého vkusu nebo požadavků na komfort. V lukrativní pražské čtvrti je dostupné startovací bydlení za mimořádnou cenu. Jedná se o unikátní projekt vbloku společnosti PSN.

Malometrážní moderní bytové jednotky skýtají dostatek místa pro soukromí, sdílené prostory pak dokonale uspokojí potřeby společenského života.

A nejenom to.

Co vše nabízí bydlení vbloku?

Dokonalý komfort obstarává non-stop recepce hned při vstupu do budovy. Stylové bydlení v ubytovacích jednotkách 1+kk a 2+kk provází i velkorysé sdílené prostory. Nabývají podoby odpočinkové zóny a TV room, kam se bez problémů vejde celá parta přátel.

Foto: PSN

Pro přátelské posezení je vbloku k dispozici také venkovní zahrada s grilem a terasou. Navíc je tu i místo pro zahradničení, třeba pěstování bylinek nebo vlastní zeleniny.

Sdílené prostory zahrnují také společnou prádelnu nebo fitness centrum. Kdo by neocenil možnost udržovat se ve formě přímo v domě? Přijde vhod za všech okolností, v době pandemie a bezpečnostních opatření, která zavírají většinu provozoven, obzvlášť!

A je toho víc!

Lokalita pražských Malvazinek má skvělou dopravní dostupnost, i proto je velmi vyhledávaná. Centrum města je na dosah, autobusová zastávka je jen 3 minuty od domu, na stanici metra Anděl je to autobusem 10 minut, autem 5 minut. Pohodlnou chůzí se dá dostat na stanice metra Radlická či Jinonická, stejně jako na tramvaj nebo vlak to nezabere více než čtvrt hodiny. Na procházku se dá zajít do přírodního parku. Praha 5 Malvazinky nabízí přírodu, ale nechybí tady ani obchody, služby, kultura a zábava. Vše pro život ve velkém stylu je tu plně k dispozici.

Jak vypadá sdílené bydlení vbloku? To odhaluje virtuální prohlídka. Stačí spustit video:

Text je součástí Refresher blogu, není redakčním obsahem. Administrátory můžete kontaktovat na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
2
Odeslat správu
Inspirace pro bohatý život není nikdy dost.

Chceš vědět, když Žít si jako král přidá nový blog?

Zadej svůj mail a dostaneš upozornění. Kdykoliv se můžeš odhlásit.