Plánujeme s diářem

Máte rádi život pod kontrolou? Pořiďte si diář!

Už rok používám nedatovaný motivační diář od české značky DOLLER. Diář je vyroben z ekologického papíru s certifikací FSC. Eshop DOLLER nabízí i samolepky, washi pásky či psací potřeby. Já používám gumovací pero Stabilo Gel Exxx nebo pastelové zvýrazňovače z Pepca.

Na počátečních stránkách se setkáte s citáty a snářem. Máte zde prostor se kreativně vyjádřit, nemusíte jen psát, ale i malovat či využít nálepky. Inspiraci můžete hledat i na Pinterestu.

Ráda zdobím svůj diář nálepkami, které si pořizuji od české značky Fleppi, která je na trhu od roku 2015. Aršík s nálepkami stojí okolo desíti korun. Texty naleznete většinou v češtině. Fleppi má obrovský výběr a tyto nálepky si hned zamilujete.

Diář si můžete ozdobit i nálepkami z Aliexpressu, které stojí doslova pár korun. Obrázky hledám většinou na Pinterestu a tisknu je na fotopapír, protože je pevnější a barvy více vyniknou. Nápady hledejte většinou pod anglickými hesly, protože najdete mnohem více obrázků či návodů.

Dále pak vystřihuji obrázky z módních časopisů, katalogů nebo skvěle poslouží IKEA žurnál. Kreativitě se meze nekladou. Můžete do diáře vlepovat i fotografie. Aby Váš diář vypadal ještě líp, vymyslete si téma, dle kterého se budete celý rok orientovat. Letos vše ladím do pastelových barev. Inspirovat se můžete i na facebookové skupině Doller Friends.

Jednotlivá prázdná políčka využívám k zaznačení sportu a pohybu.

Pokud nejste příliš kreativní a hledáte něco jednoduššího, pořiďte si diář od Albi. Najdete ho v každém knihkupectví v mnoha stylových variantách.

Text je součástí Refresher blogu, není redakčním obsahem. Administrátory můžete kontaktovat na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
4
Odeslat správu
Nadevšechno miluji knihy, kávu, babiččin vaječňák a zase knihy.

Chceš vědět, když Marie Koubová přidá nový blog?

Zadej svůj mail a dostaneš upozornění. Kdykoliv se můžeš odhlásit.

Další články autora

Zobrazit všechny
28.3.2019 14:55
Jaru vládne ženskost
13.3.2019 21:33
3 dny v Budapešti