7.7.2024 16:21

Fantazie koťátka

"Proto je třeba vyvíjet osvětu, a to vybírat si domácího mazlíčka, na nějž, dle svých možností, stačíme ohledně péče, jemuž bychom zodpovědně věnovali svůj čas v rámci harmonie domácnosti."

Dneska jsem dokončil mobilní a počítačové abstrakce na téma: Fantazie koťátka. Připomíná tak roztomilé stvoření, které má svůj život opravdu před sebou. Nachází se v harmonické a pohodové domácnosti, jak jest obrázkem vyjádřeno.

Fantazie koťátka téma

Tvář koťátka jest dynamická. Již uvedený tvoreček by si nejraději hrál se svými kočičími vrstevníky. A tak nabývá cenných zkušeností, jak v budoucnu fungovat v duchu s přírodou.

Fantazie koťátka 2

Mnohdy je koťátko milým vánočním dárkem, ale pak končí po svátcích někde v odpadním kontejneru, protože se o něj nikdo nechce starat.

Počáteční nadšení je tedy proměněno v úplnou lhostejnost!

Proto je třeba vyvíjet osvětu, a to vybírat si domácího mazlíčka, na nějž, dle svých možností, stačíme ohledně péče, jemuž bychom zodpovědně věnovali svůj čas v rámci harmonie domácnosti.

Václav Kovalčík, Zlín

Text je součástí Refresher blogu, není redakčním obsahem. Administrátory můžete kontaktovat na [email protected].

Ohodnoť blog
0
Odeslat správu
Žiji, tvořím, publikuji, vzpomínám. Doma a na zahradě pěstuji a fotím exotické rostliny, chovám agamu vousatou. Jsem milovníkem přírody, umění, moderny a tradice. Mám rád skvělou společnost a kvalitní mezilidské vztahy.

Chceš vědět, když v.kovalcik přidá nový blog?

Zadej svůj mail a dostaneš upozornění. Kdykoliv se můžeš odhlásit.