Objevte Joni- intimní masáž pro ženy

Tantrická masáž pro ženy – známá také jako "masáž joni" – je jedním z projevů úcty k ženskému tělu a duchu, který stále více oslovuje ženy hledající hlubší vhled do své sexuality a intimity.

Drahé dámy, připravte se na cestu do světa, kde posvátnost a senzualita se spojují v jedno, kde každý dotek je jako uctění bohyně přebývající v každé z vás.

Tantrická masáž pro ženy, známá také jako "masáž/massage joni" nebo anglicky "yoni massage" je jedním z projevů úcty k ženskému tělu a duchu, který stále více oslovuje ženy hledající hlubší vhled do své sexuality a intimity.

Proč vlastně podstupovat tantrickou masáž?

Představte si své tělo jako tajemný chrám, naplněný zákoutími a svatyněmi, které čekají, až budou objeveny. Vaše "jóni" – sanskrtské označení, které nejen pojímá vagínu a její okolí, ale také nese v sobě posvátný charakter, který běžný název nepředává.

Jóni – místo zrození, ohnisko energie, síly a tajuplné životodárné síly. To vše musí být během masáže uctěno. Masáž joni není jen o fyzickém doteku, ale o rituálu, který vám umožní opět spojit se se svou vnitřní esencí a bohatstvím vaší ženské bytosti.

Tantrická masáž joni je tedy více než jen masáž. Je to umění, je to cesta k objevování sebe sama, hlubšímu pochopení své ženskosti a ke znovunalezení radosti z vlastního těla.

Nečeká vás jen obyčejná masáž, ale komplexní zkušenost, která kombinuje hlubokou relaxaci, energetickou práci a emocionální propojení, které vnášejí do vašeho těla harmonii a rozkoš. Je to umění, které uctívá ženství jako celek.

Proč se není třeba masáže yoni obávat?

Masáž joni není jen o fyzickém doteku, ale o učení se důvěřovat a otevírat se novým zkušenostem. Pro přijímající je pohodlí a souhlas nejvyšší prioritou. Každý aspekt masáže je prováděn s nejvyšší úctou k vašim hranicím a potřebám.

Jak masáž joni probíhá?

Pro ženu a její uvolnění je důležité, mít od začátku pocit bezpečí a pohody v prostředí, které ji naladí. Masáž probíhá daným postupem, pro ženy je však moc důležité, abychom zapůsobiůi na všechny smysly, mít dostatek času, zrelaxovat Proto doporučuji si dopřát dostatečně dlouhou masáž a to od 90 minut výše. Ideální délka masáže pro ženu, z hlediska mé praxe, je 2,5 až 3 hodiny.

Dámy, nebojte se prozkoumat tento unikátní způsob sebelásky a možná objevíte brány do zahrady, o které jste ani nevěděly, že existuje. Ve studiu Tantra Patricia mají masérky i masérky dostatečně dlouhé zkušenosti, aby vám tento zážitek dokázaly zprostředkovat v jeho hloubce a plnosti, takže budete odcházet naplněné a nabité energií do dalších dní.

Text je součástí Refresher blogu, není redakčním obsahem. Administrátory můžete kontaktovat na [email protected].

Ohodnoť blog
0
Odeslat správu
Jsem marketingová specialistka se zaměřením na online marketing, ale jako marketingový manager také pomáhám firmám na výstavách v Dubaji. Ve volném čase ráda tvořím články pro webové blogy. Ráda píšu články se zaměřením na marketing, obchod, děti, zábava, zdravý životní styl, ale dokážu zajistit články ze všech oborů. Moje PR Články na zakázku mohou být v českém slovenském, anglickém, italském a německém jazyce.

Chceš vědět, když Lucie Wassmann přidá nový blog?

Zadej svůj mail a dostaneš upozornění. Kdykoliv se můžeš odhlásit.