27.11.2023 00:18

Chcete bydlet jinak, ale nevíte si rady? Pomůže interiérový designér!

Stěhujete se do nového nebo jen toužíte po rekonstrukci? Pokud nemáte jasné představy, může vám pomoci interiérový designér.

Každý z nás chce bydlet hezky, stylově a v takovém prostředí, ve kterém se bude cítit době. Pokud si vaše domácnost zaslouží změnu nebo se stěhujete do nového bydlení a nevíte, jak ho zařídit, povolejte interiérového designéra.

Možná nějaké ty představy máte, ale nevíte, jak prvky, které se vám líbí, vkusně a efektivně nakombinovat. Nebo ani netušíte, co všechno by se s vaší kuchyní, koupelnou nebo klidně celým bydlením dalo dělat. Ať už je to jakkoli, nemusíte v tom zůstávat sami. Sjednejte si schůzku s odborníkem a nechte si poradit.

Bytový design jako denní chleba

Interiérový designér řeší vaše otázky dnes a denně. Ledacos má v oku, disponuje jistými zkušenostmi a také sleduje trendy, které může umně využít. Je na vás, abyste mu řekli o svých tužbách. On je pak sladí s reálnými možnostmi a o výsledek se s vámi podělí.

Takový profesionál vám dokáže od boku vystřelit minimálně to, co byste s interiérem dělat neměli nebo jak se jeho potenciálu dá využít na maximum. Vyzná se nejen v barevných kombinacích, které se hodí nebo nehodí, ale poradí vám i s materiály i doplňky, a to do těch nejdrobnějších detailů.

Celou dobu si můžete být jistí, že bude poslouchat vaše přání, zároveň je ale nebude při návrhu slepě plnit – nenechá vás totiž šlápnout vedle, nebo vás aspoň upozorní, že to, co navrhujete, se z nějakého důvodu nehodí.

Interiérový designér se bude zajímat o to, co má konkrétní místnost splňovat (ze své podstaty), kdo ji využívá a případně k čemu (například jestli chcete obývací pokoj pro odpočinek ve dvou, kam nikdo nebude moc chodit, nebo naopak rádi vítáte početné návštěvy a bývá tu divoko). Zařizování bydlení totiž samozřejmě není jen o finálním vzhledu, ale i o maximální funkčnosti všech prvků.

Za služby designéra sice musíte něco zaplatit, věřte ale, že je to investice na správném místě, která se vám vrátí v podobě dlouhodobé spokojenosti ve vašem bydlení.

Text je součástí Refresher blogu, není redakčním obsahem. Administrátory můžete kontaktovat na [email protected].

Ohodnoť blog
0
Odeslat správu
Copywriter na plný úvazek!

Chceš vědět, když MoniB přidá nový blog?

Zadej svůj mail a dostaneš upozornění. Kdykoliv se můžeš odhlásit.