5.11.2023 18:50

Zkoušeli jste parfém na prádlo?

Zajímá vás, proč některé oblečení voní nádherně a svěže ve srovnání s jiným?

Tuto nádhernou svěží vůni jim může dodat nejen změkčovač tkanin, ale také poměrně nový výrobek známý jako parfém na praní. Jedná se o jedinečný výrobek, který je navržen tak, aby vaše prádlo vonělo až několik týdnů po vyprání. Na rozdíl od aviváže nemá žádné změkčující ani nemačkavé účinky.

Luxusní parfumy na prádlo mají okamžitě rozpoznatelné vůně, které byste s pouhým změkčovadlem nezískali. Vůně se pevně váže na vlákna tkaniny a díky speciálnímu aktivnímu složení nevybledne ani po několika týdnech.

Výhody parfému na praní

Příjemná vůně na vašem oblečení vám může dodat pocit čistoty a luxusu po celý den a za každé situace. Sezení na rušném jednání, cesta do práce, čekání ve frontě v supermarketu - všechny tyto zážitky mohou být o něco příjemnější, pokud vaše oblečení voní sladce a svěže. Když příjemně voníte, cítíte se dobře.

Mohu používat parfém na praní na dětské oblečení?

Neexistuje žádný důvod, proč byste nemohli používat parfém na praní na dětské oblečení. Pokud však mají citlivou pokožku nebo kožní alergie, najděte parfém, který je dermatologicky testovaný a vhodný pro všechny typy pokožky.

Použití parfému na praní na sportovní oblečení

Zákazníci se často ptají, zda je možné použít parfém na praní na sportovní oblečení, aby z něj odstranil zápach potu.

Vzhledem k tomu, že parfém není rozpustný ve vodě, vůně jen tak nezmizí. Začne se však jemně uvolňovat, kdykoli přijde do styku s vlhkostí. Parfém je tedy ideální pro sportovní oblečení.

Stačí ho vyzkoušet a uvidíte ten rozdíl. Pocit čistoty a svěžesti oblečení je nezaměnitelný. Tak proč ho neprodloužit pomocí parfémů na prádlo?

Bezpečnostní rada: Prací prostředky by měly být vždy uchovávány ve správném obalu, a přestože parfém na praní není příliš toxický, měl by být vždy uchováván mimo dosah dětí.

Foto: elements.envato.com, giovani.cz

Text je součástí Refresher blogu, není redakčním obsahem. Administrátory můžete kontaktovat na [email protected].

Ohodnoť blog
0
Odeslat správu

Chceš vědět, když fadam přidá nový blog?

Zadej svůj mail a dostaneš upozornění. Kdykoliv se můžeš odhlásit.