KONTAKT : Musíme trochu umřít, aby jsme mohli žít .

V dnešním článku jsme vyzpovídali hudebního umělce KONTAKTA .

Kontakt ? Jak tě napadlo zrovna tohle jméno ?

Asi tak 4 roky zpátky jsem měl cestu do Paříže a hrálo mi v autě rádio jménem Contakt a co singl to se mi libilo. Od té doby to ve mě zůstalo, ze začátku jsem používal Lorenc, ale pak jsem to změnil na Kontakt.

Takže hodně cestuješ ?

Ano, je to moje práce,sice pracuji pro českou firmu,ale z evropským rozsahem, takže hodně času trávím v zahraničí.

Co tě přivedlo k hudbě ?

Když mi bylo tak 13 let vyrůstal jsem v dětském domově v Ostravě, tam jsem chodil na základní školu, kde jsem poznal kamaráda jménem Ondřej Nogol. Dělal freestyle tak jsem začal s ním,od té doby jsem jezdil po různých vystoupení.

Takže nepocházíš z Nového Jičína ?

Ano pocházím, tam jsem se narodil, ale kvůli situaci kterou jsem měl v rodině jsem se ocitl v dětském domově.

Wau takže si myslíš že tvůj životní příběh je silný ?

Nevím jestli silný, ale prošel jsem si v životě tím čím jsem si projít musel, já byl dítě v té době jsem neměl navybranou. Jsem za to rád dalo mi to pohled,sílu a zkušenosti.

Kolik ti momentálně je let ?

Bude mi 30, nějak rychle to utíká ( smích )

Všimla jsem si že jsi vydal své první album s názvem SUVENÝR ?

Ano konečně se mi podařilo něco o čem jsem snil a na co jsem pyšný, byl to roční projekt na kterém jsme usilovně pracovali a myslím že se to povedlo.

Kolik se prodalo kusů ?

Celkem jsme udělali 500 ks z toho nějakých 150 se prodalo,ale kdyby se prodalo jen 5 vůbec mi to nevadí. Album sem neudělal kvůli tomu abych vydělal,ale abych se posunul o kus dál. Dalo mi to neuvěřitelný zkušenosti ve studiu, spousta lidi mi psalo že jsem se šíleně zlepšil a já jsem rád že to jde vidět a hlavně slyšet. Chtěl jsem se dostat na ruka hore to se povedlo nyní jsou CD k odběru tam.

Bereš svou hudební cestu vážně jak vidím.

Určitě k tomu přistupuji jinak než na začátku, všechno je o kousek profesionálnější, jak ve studiu tak přístup samotný ode mě. Hudba je pro mě a vždy byla hodně důležitá.

Za jakého člověka se považuješ ?

Dobrá otázka, myslím že jsem introvert čím dál od lidi tím mi je lépe. Mám rád svůj klid, kluby a bary moc nemusím. Je to možná tím že jsem dělal 8 let vyhazovače po různých klubech a to ti změní pohled na lidi.

Víš že v hudebním průmyslu musíš vystupovat na akcích ?

To ano, pokud půjdu do klubu tak jedině už na stage a pak rychle domů ( smích )

Co plánuješ dál ?

Tento rok první vystoupení a 2 nové videoklipy, všechno to musím pořádně promyslet. To co plánuji je složité a zabere to hodně přípravy a peněz, nechci nechat už něco náhodou. Jeden bude vysokorozpočtový a druhý méně nákladnější. Nechci toho plánovat hodně teď jsem měl celkem složité období a musím si taky i trochu odpočinout od všeho.

Tento rozhovor jsme spolu řešili nějakou dobu,poslední čas jsi neměl ani moc chuť komunikovat, co toho bylo příčinou ?

Nějak se mi ani o tom nechce mluvit, jsou věci které člověk musí držet prostě v sobě, sám se s nimi vypořádat a spoléhat na čas. Teď nedávno jsem viděl reals : Nemůžeme žít, dokud jsme trochu nezemřeli a já k životu přistupuju takhle, čím víc bolesti tím lepší singly napíšu.

Co vztah ?

Člověk si myslí že našel tu pravou, ale opak je pravdou, teď singl.

Co by jsi odkázal tvým fanouškům ?

Mým fanouškům ? Nemusím nic říkat, moje hudba mluví za mě. Samozřejmě jsem rád za každý ohlas, poslední dobou je to samé pozitivum a tak nějak mi to dodává sílu. Kdo bude chtít si to poslechne, moji hudbu nikomu nenutím a zatím co se týká propagace tomu nechávám volný průběh.

Zpátky k albumu, proč ,,suvenýr’’ ?

Suvenýr je pro mě malá věc, kterou člověk může udělat radost někomu jinému, ale zároveň je to velký kus mě. Celý album je věnovaný mému synovi.

Mě osobně se tvoje album hodně líbí, jedno jsem si i koupila sama osobně. Který singl považuješ za nejpovedenější ?

Myslím že se všechny povedli, ale který je nej tak to nedokážu říct, poslouchal jsem to celý rok hledal chyby a hodně se tomu věnoval. Jsem toho přeposlouchaný tak je to složité říci, který je nejlepší.

Jaké jsou tvoje sny ?

Postavit dům,zasadit strom a zaparkovat auto.

Hodně cílů už jsem si plnil jak v hudbě tak mimo ni v osobním životě ať to bylo jakkoliv těžké, myslím že je hodně těžké porazit člověka jako já, když máte takové vytrvání a chuť si jít za tím co chcete. Já mám ve svém životě jasně stanovené priority a i když je dokáže na chvíli něco ovlivnit a zpomalí to cestu, pokaždé si dojdu pro to co chci.

Co rodina máš syna že ?

Ano jménem Tobias je to nejhodnější dítě na světě.

Jaký máš rád styl hudby ?

Styl je jasnej hip hop, ale co se týká Evropy nebo komplet world, tak u mě je na prvním místě Německo. Raf camora,bonez mc a další.

Samozřejmě jde o umělce, ale co týká zvuku tak pro mě top.

Tvůj singl A.B.M bude mít skoro 20 tisíc zhlédnutí, co ty na to ?

Jsem rád, je to hrozně kontroverzní věc a myslím že na první klip jsem zvedl hladinu dost vysoko. Neplatil jsem žádnou propagaci ani nic takového, takže by to mělo byt reálné číslo, chtěl jsem tak 50 tisíc, ale kdo chce moc nemá nic.

Vydal si album a co nová muzika ? Kdy bude ?

Teď momentálně jsem na služební cestě a dlouho budu takže jsi myslím že v červenci bych mohl naběhnout do studia a pracovat na nových věcech, potom už to záleží na studiu jak dlouho to potrvá.

Poslední otázka ,, Co by jsi udělal, kdyby jsi vyhrál 2 miliony’’ ?

Daroval dětským domovům bez debat.

Tak to je vše milí čtenáři, myslím že nám Kontakt ani zdaleka neodpověděl na vše, ale to by jsme mohli napsat knížku. Určitě jsi ho ještě párkrát vyslechneme.

Hezký den

Text je součástí Refresher blogu, není redakčním obsahem. Administrátory můžete kontaktovat na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
1
Odeslat správu

Chceš vědět, když Kateřina lounová přidá nový blog?

Zadej svůj mail a dostaneš upozornění. Kdykoliv se můžeš odhlásit.