Do interiéru patří moderní obrazy: Jaké motivy volit?

Chtěli byste mít zcela specifický interiér, který by vypadal maximálně moderně, útulně a zabydleně? Pak nemůžete vsázet pouze na výmalbu a zařizovací předměty.

Volit byste měli také elegantní doplňky, jimž samozřejmě vévodí hezké obrazy. Ty je možné vybírat ve spoustě různých variací. Motivů je takřka nepřeberné množství. Pokud aktuálně tápete a netušíte, jaký z nich se vyplatí zvolit, jste na správné adrese. My se v následujících řádcích zaměříme hned na několik tipů, jež by se vám v tomto ohledu mohly náramně hodit.

Příroda ve spoustě variací

Asi nejoblíbenějším motivem je bezesporu příroda, a to ve spousta zajímavých variací. Není se čemu divit, protože přirozené prostředí v srdci ničím nerušené přírody je doslova kouzelné. Moc hezké jsou třeba jen detaily směřované na lesní scenérii. Podívat se na březové háje, případně duby či buky v detailu rozhodně stojí za to. A co třeba takové vodní plochy důmyslně ukryté v lese. Plesa, jezírka, vodopády, divoké řeky. To všechno nás může v přírodě potkat. Pohled na takovéto scenérie vás bude jednoznačně bavit. Velmi oblíbené jsou ale také detaily některých rostlin typických pro lesní prostředí.

Mapa světa může být originální

Ač se to nezdá, mezi moderní obrazy se řadí také mapa světa. Ne, dávno už se nebavíme o mapách, které vypadají fádně a všedně. K dispozici je spousta různých variací map od geografických přes malované až po takové, jejichž povrch se dá seškrabávat. Výbornou volbou jsou mapy na korkovém podkladu. To takovéto mapy si můžete velmi pohodlně píchnout špendlík a připevnit si k mapě cokoli dalšího. Stejně tak si pomocí špendlíků lze ukazovat místa jež jste navštívili.

Dětské motivy

Do dětského pokoje patří samozřejmě také mnohé typické postavičky a dětští hrdinové. Jen si vzpomeňte, co jste měli rádi, když jste byli ještě malí! Výbornou volbou jsou ale i plakáty nejrůznějších celebrit. Alternativ je zkrátka hodně.

Zdroj náhledového obrázku:

Photographee.eu / Shutterstock.com

Text je součástí Refresher blogu, není redakčním obsahem. Administrátory můžete kontaktovat na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Odeslat správu

Chceš vědět, když Martin Pružný přidá nový blog?

Zadej svůj mail a dostaneš upozornění. Kdykoliv se můžeš odhlásit.